Romanca

Księga gości

Przyznam sie szczerze ze jestem pierwszy raz w zyciu na tej stronie choc nie wiem kiedy powstala.Jestem zaskoczony tym co widze oczywiscie bardzo mile.Chce podziekowac wszystkim za to ze kontynuujecie swoja tradycje i kulture wlasnie tak czyli muzyka i spiewem.Pozdrawiam serdecznie z Tarnowa.Z wyrazami szacunku
GRZEGORZ
Odnoszę wrażenie, że jedna z Pań jest byłą uczennicą Szkoły Podstawowej nr 17 .Czy to prawda? Serdecznie pozdrawiam Panią i zespół.Barbara Wiśniewska.
B.Wiśniewska
byliśmy na koncercie w Olsztynie w amfiteatrze. To co pan wyczynia na skrzypcach jest poprostu niesamowite, dziękujemy za wspaniały koncert i życzymy mnóstwo dalszych sukcesów:)

Maciej i rodzina z Mrągowa
Dziękuję Małgosiu za te miłe słowa, oby nasza muzyka nie pozwoliła zgasnąć miłości w twoim sercu, a raczej bardziej ją rozpalała:) pozdrawiam:)
Roland
Roland,jestem zakochana w waszej muzyce,kulturze,ta miłość trwa ponad 20 lat,a Twój zespół, to lek i miód na moją duszę,dziewczyny pięknie tańczą ,śpiewają ,czasem zastanawiam się czy w moich żyłach nie płynie domieszka romskiej krwi,uwielbiam jak śpiewasz razem se swoją żoną .Pozdrawiam z Lublina
JAWEN SASTE I BAHTAŁE .
MAŁGOSIA
Cudownie super aż nogi chodzą same Dziekuje Dariusz Gorzów Wlkp
Dariusz Gorzów Wielkopolski

Dodaj wpis do księgi gości

Copyright © 2015 ROMANCA
All rights reserved - Zespół Cygański Romanca - muzyka cygańska
Projekt i wykonanie: Artneo.pl