Romanca

Galeria

Nagranie Teledysku do piosenki "Życie jest chwilą"

26 i 27 maja 2014 roku zespół Romanca nagrywał teledysk do piosenki zatytułowanej " Życie jest chwila " Gościnnie wystąpili w nim radni Olsztyńskiego ratusza Pani Monika Rogińska-Stanulewicz oraz Pan Jarosław Szunejko.

Premiera płyty DVD

Oficjalna premiera płyty DVD Zespołu "Romanca" Pt. "Romanca!Operowo?". Podczas gali zespół odebrał z rak ambasadora marki Gino Rossi Platynową płytę za rekordową sprzedaż 90.000szt.

"Romanca w Baronie Cygańskim"

20,21 i 22 lutego 2014r. Zespół Romanca wystąpił w operetce "Baron Cygański". Widowisko zostało wystawione na deskach Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie.

Romanca w "Dzień Dobry TVN"

Po raz kolejny Romanca wystąpiła w programie "Dzień Dobry TVN".

Premiera koncertu "Romanca!Operowo?"

Koncert "Romanca!Operowo?" z 30 Października 2013r . Wraz z zespołem Romanca wystąpiły gwiazdy Polskiej sceny operowej Alicja Węgorzewska, Sylwia Lorens i Leszek Świdziński. Gościnnie zatańczył zespół taneczny "Rada dance art"

Gwiazdy na premierze płyty

10 maja 2013r. w hotelu Artis Loft w Radziejowicach odbyła się premiera naszej pierwszej płyty. A oto gwiazdy które przyjęły nasze zaproszenie i zaszczyciły nas swoją obecnością. Zdjęcia wykonała agencja WBF.

Dzień kobiet w Płonsku

08.03.2013r w MCK w Płońsku zagraliśmy spektakl "Jeśli kochać to Cygana".

Wywiad w Jedynce Polskiego Radia

06.01.2013r Lider zespołu - Roland Bilicki był gościem "Leniwej niedzieli".

Wigilijne wydanie Dzień Dobry Tvn

Dawniej, podróżując taborami święta Bożego Narodzenia co roku obchodzili tam, gdzie ich zastała zima. Święta to dla nich czas radości, zabawy i rodzinnych spotkań. W „Dzień Dobry TVN” o romskich tradycjach i tym, jak wygląda ich wigilijna uczta redaktorzy rozmawiali z Rolandem Bilickim i Sarah Głowacką - artystami z zespołu Romanca.

Sarah Głowacka i Targi Mody Ślubnej

02.XII.2012 na Targach Mody Ślubnej w PKiN w Warszawie wystąpiła w roli modelki Sarah Głowacka.

 1 2

Copyright © 2015 ROMANCA
All rights reserved - Zespół Cygański Romanca - muzyka cygańska
Projekt i wykonanie: Artneo.pl